x

Bugün sattıklarımızın yarınlarımızın güvencesi olduğunun farkındayız.

Emir Besicilik

+A Kalite Et

Emir Besicilik

Organik beslenmek pahalı değildir.


Adak & Kurbanlık
Büyük Baş Hayvancılık
Küçük Baş Hayvancılık
Hakkımızda

Çiftliğimi 2000 senesinde koyunculuk yapmak üzere kurdum. Daha sonra hayvanlara karşı olan sevgim,büyükbaş hayvanlara başlamama sebep oldu.2005 yılı itibari ile kurbanlık hayvan yetiştirip kesimini yapmaya başladım.İlk yıl 10 adet büyükbaş hayvan ile başlayıp şuan 300 adet kurbanlık satışı yapmaktayım.İşimi yaparken her zaman en iyisini yapmaya yönelik çalışmalarım oldu.

İşimde hiçbir zaman memnuniyet noktasında yeter demedim.Her sene farklı yenilikler yaptım.Her zaman için bugün yaptığım şeylerin yarınımın garantisi olduğunu düşündüm.İşimde doğruluk dürüstlük her zaman önce geldi.(Kandırıldım,kandırmadım.) Şuanda 500 m2 yakın büyükbaş kesimhanem, 50 m2 küçükbaş kesimhanem.10.000 m2 otoparkım mevcuttur.

Kurban Bayramında hepsi birbirinden hünerli Türkiyenin dört bir yanından gelen 70 kişilik profosyonel ekibim mevcut.Kurban kesildikten sonra kemikli et ile kemiksiz et ayrılmakta , bir kiloluk kesilerek ayrı ayrı paketlenmektedir.

Emir Doğal Yumurta

Çiftlik içerisinde serbestçe gezinip otlayan tavuklardan elde edilen Doğal Yumurtalar firmamız güvencesiyle sofralarınızla buluşuyor. Gerekli analizler, testler ve sertifikasyonları yapılan sağlık Köy Yumurtalarımız, sofranızda güvenle yiyebileceğiniz bir lezzet olarak yerini alıyor. Emir Doğal Yumurta markası olarak amacımız, sağlıklı ve doğal besinleri sizlerle buluşturabilmek.