HakkımızdaÇiftliğimi 2000 senesinde koyunculuk yapmak üzere kurdum. Daha sonra hayvanlara karşı olan sevgim,büyükbaş hayvanlara başlamama sebep oldu.2005 yılı itibari ile kurbanlık hayvan yetiştirip kesimini yapmaya başladım.İlk yıl 10 adet büyükbaş hayvan ile başlayıp şuan 300 adet kurbanlık satışı yapmaktayım.İşimi yaparken her zaman en iyisini yapmaya yönelik çalışmalarım oldu.

İşimde hiçbir zaman memnuniyet noktasında yeter demedim.Her sene farklı yenilikler yaptım.Her zaman için bugün yaptığım şeylerin yarınımın garantisi olduğunu düşündüm.İşimde doğruluk dürüstlük her zaman önce geldi.(Kandırıldım,kandırmadım.) Şuanda 500 m2 yakın büyükbaş kesimhanem, 50 m2 küçükbaş kesimhanem.10.000 m2 otoparkım mevcuttur.

Kurban Bayramında hepsi birbirinden hünerli Türkiyenin dört bir yanından gelen 70 kişilik profosyonel ekibim mevcut.Kurban kesildikten sonra kemikli et ile kemiksiz et ayrılmakta , bir kiloluk kesilerek ayrı ayrı paketlenmektedir.

Çözüm İthal Hayvanda Değil Çözüm Üretimde ! Ziraat Mühendisleri Odası Konya Şube Başkanı Özkan Taşpınar, hayvancılıkta ithalatın çıkar yol olmadığını, bugünkü ithalat politikasının devam etmesi durumunda ülkede hayvancılık diye bir sektörün kalmayacağını, acilen uzun vadeli hayvancılık politikaları oluşturulması gerektiğini bildirdi. Ziraat Mühendisleri Odası Konya Şube Başkanı Özkan Taşpınar, yaptığı yazılı açıklamada, yaklaşık bir yıl önce başlayan hayvan ve et ithalatının hayvancılık sektörünü orta ve uzun vadede geliştiremediğini, tüketicinin kaliteli ve sağlıklı ürüne erişmesini sağlayamadığını belirtti.

EMİR DOĞAL YUMURTA TESCİL, SERTİFİKA VE DİĞER EVRAKLAR :